VAND TAC JOC MEZZ+ TAC de SPART KAi- Vandut

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

VAND TAC JOC MEZZ+ TAC de SPART KAi- Vandut

Postby sneaky_spy234 » Fri Jul 01, 2022 8:04 pm

Tacul de joc e un mezz EC7 cu 2 shafturi, al doilea shaft il voi avea in jurul lui 20 iulie daca totul e ok
Deci EC7 cu Z2 si WX Sigma 550 euro

Si KAI 370 Euro
Nu As vrea sa sparg pachetul asa ca veniti cu oferte serioase ca nici nu stiti ce pierdeti. Preturile sunt fixe, deoarece pentru anumite modele de la mezz se sta intre 3 si 6 luni , si se platesc preturi exorbitant mai mari. Tacurile sunt in conditie ffff buna, D-abia am schimbat pastila la z2, am montat un kamui soft cu clear si la kai nu e tocita deloc, iar cu wx-sigma voi face doar niste teste. AM poze cu ele. Pastila schimbata la wx sigma navigator blue impact. trimit si in tara, dar in anumite conditii , le vorbim la telefon

DECI SPOR LA BILE si astept oferte serioase
TEl : 0756.230.695 watssup pt poze, cer si ofer seriozitate
TOTAL 920 euro- pret fix

Puteti vorbi cu Alecu, el le-a vazut si va poate zice mai multe despre ele, grabiti-va ca le pun si pe international intr-o sapt si acolo cred ca zboara, pt ca observ ca mezz-ul nu e apreciat in tara, desi sunt tacuri fff bune
sneaky_spy234
Pionier
 
Posts: 15
Joined: Sat Jan 14, 2012 9:09 pm

Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron