MUSCOI 6 - 11 Dec. - Batalia viselor la bila 8

Re: MUSCOI 6 - 11 Dec. - Batalia viselor la bila 8

Postby Sheno » Mon Nov 22, 2010 3:53 pm

RED, bine-bine, am inteles ce vrei tu sa se intample de la Muscoi 7 incolo, dar pana atunci ce facem la Muscoi 6 ?? Chiar asa, ne lasi tu sa sarim la beregatsile celorlalti si sa ne impiedicam tot timpul de adversar ca sa putem sa il controlam la glezne asa, putin, cat sa nu mai poata calca pe piciorul ala vreo 2 saptamani ??
Ca in cazul asta, pana pe 11 dec. nu mai vin in Kings ci ma duc la sala sa trag de fiare si sa ma indop cu steroizi, si de nu va fugaresc pe toti ... numai cu tacul de spart va fac inchideri pe masa, pe Sneaky Pete nici nu mai e nevoie sa il iau, il las acasa la odihna :lol:
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: MUSCOI 6 - 11 Dec. - Batalia viselor la bila 8

Postby pucer » Mon Nov 22, 2010 10:26 pm

Evident, dupa spusele lui Red , avem nevoie de cei "vechi" ca sa auzim povesti, glume etc etc si sa invatam spiritul Muscoiului, sa zic asa!Eu , ca unul nou venit am mare incredere ca acest Muscoi 6 o sa fie un nou inceput pt voi, si pt mine un inceput despre care sa pot povesti pt cei din jurul meu, ca dupa multi ani Muscoiul sa fie ceva important in viata biliardistica din tara, macar pt amatori (ca amatori suntem). ......Imi cer scuze de la cei care sa considera professionist , hahahaaaa :)) asta era prima sageata otravita lansata de mine.

Bineinteles ultimele cuvinte sunt spuse din gluma!

Hai fratilor!

Apropo, cati suntem pana acum pt M6?
pucer
Balls Master
 
Posts: 118
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:15 am

Re: MUSCOI 6 - 11 Dec. - Batalia viselor la bila 8

Postby madfox » Tue Nov 23, 2010 1:53 am

Topicul a fost inchis. Despre Muscoi se va discuta pe Reactii.ro , forumul lui Mage.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Previous

Return to MUSCOI

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron