Kings

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Kings

Postby marse » Tue Jan 05, 2010 4:22 pm

Hello, everybody! Vine cineva maine (28.12) la King's?

Marse
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby Sheno » Tue Jan 05, 2010 4:23 pm

Marse, daca ma mai suporti si maine, iti arunc manusa pt. o revansa incepand cu ora 11.00.

Sheno
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby Val » Tue Jan 05, 2010 4:23 pm

Coane, eu confirm pentru maine si poimaine asa cum am aruncat manusa de saptamana trecuta. De la prima ora a diminetii, cand inca iti mai canta Mos Ene un cantec de leagan. Sa vezi macel.... :o !
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby marse » Tue Jan 05, 2010 4:24 pm

Ne vedem acolo, coane! Sa vedem la ce ora, s-ar putea sa ajung pe la 11:00... Dar ai timp sa te dezghetzi panaa atunci!
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby Val » Tue Jan 05, 2010 4:24 pm

Am ramas dator cu rezumatul zilelor de ieri si de alaltaieri din King's.

Marti am ajuns pe la 10:30 si am inceput sa joc cu Marse. Un pic mai tarziu a venit si Sheno si am jucat mai multe seturi de primul la 5. S-a jucat pana la 5 in aceasta formula, cand a plecat Marse. Apoi am jucat un set de primul la 15 cu Sheno (caruia ii multumesc si public pentru ca mi-a atras atentia si am putut sa imi corectez pozitia cotului la masa).

Miercuri am ajuns in club la pe 11:30 si am facut un mic antrenament incercand sa imi invat corpul sa stea in noua pozitie (spre eu corecta... sa cel putin mai corecta decat cea de dinainte). Pe la 1 au venit Sheno si fratele lui, cu care am jucat cateva seturi. Se pare ca noua pozitie este destul de incomoda (you know, old habits die hard ;) ), dar este eficienta, asa ca merita sa ma flagelez putin pana o sa mi se para comod in noua pozitie.

Conlcluzionand, am avut doua zile de biliard foarte placute si ma bucur sa am gasit timp sa merg in club.

Pana la anu', va urez concentrare maxima la masa in noaptea de Revelion, desfatare alcoolica moderata, antren si bucurie in compania celor dragi.

Val
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby madfox » Tue Jan 05, 2010 4:29 pm

Sal, am mutat astea si se stersesera. Am refacut mesajele dar data este de azi :oops:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby Sheno » Sat Jan 30, 2010 5:38 pm

A fost frumoasa si iesirea de astazi. Pana la urma cred ca ne-am adunat 7 oameni si am reusit sa ne schimbam destul de des intre noi (s-a jucat in general bila 8, primul la 3).

Sunt convins ca dupa o cura intensa de Kings, peste vreo cateva luni o sa ni se para buzunarele din IDM primitoare ca niste galeti.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby Val » Fri Feb 12, 2010 6:05 pm

Vine cineva maine dimineata in King's?
Hai, ca sunt statut de-un veac. Mai am putin si o sa am muschi si licheni pe tac.
Voi va antrenati asiduu, iar eu va urmaresc pe forum cum va depanati realizarile. Nu e drept, nu e drept deloc. Abia astept sa ma dezmortesc putin.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Raspuns lui Tsunami

Postby RED » Fri Feb 12, 2010 7:36 pm

Ca un surfer matinal
Vreau sa incalec primul Val
......................................
Dormir en paz a mi amigo, mañana empieza la guerra!

Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings

Postby Val » Fri Feb 12, 2010 7:42 pm

Las' ca vezi tu pe Dracu' maine :lol: . De no sa te fugaresc prin tot complexu' cu katana (asta... tacu') ridicata.
Si-asa te vad din joi in Paste.

Cat despre somn, am o lipsa cronica. Cre'ca un mic razboi este de preferat.

Btw, ti-a venit beleaua cea noua? Cum sare?
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Next

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests