Atmosfera din cluburi

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

Re: Atmosfera din cluburi

Postby marse » Fri Jan 29, 2010 8:02 pm

@Sheno: iti dau eu coane o cutie de crete moka, pentru sustinerea boicotului!

Azi, intr-o discutie cu Red, faceam o analiza referitoare la avantajele de a juca in Kings, pe care le voi expune si aici:

- In Kings sunt concursuri regulate, in IDM nu.
- Kings organizeaza pentru a doua oara Best of the East, in IDM am shansa sa ma pozez cu Banel Nicolitza.
- Kings organizeaza World Pool Masters - Vegas 2010, in IDM pot sa il vad prin geam pe Argaseala motivandu-l pe Banel Nicolitza.
- In Kings am putut oricand sa discut ceva cu conducerea, am colaborat perfect cu niste oameni flexibili, IDM nu are nici macar adresa de email pe site (wtf ?!)
- Kings are separeuri, IDM nu.
- In Kings ne-a ascultat personalul rugamintile legate de liniste, in IDM nu.
- In Kings am ocazia sa stau la masa si sa vad vreun meci de liga 1 (Babken & CO), de liga 2 (aici pot enumera multi jucatori foarte buni, cei frecventi la concursuri), sau sa ma intalnesc cu persoane cunoscute (nu cu Banel Nicolitza).
- Ospataritele din IDM au ajuns deja atat de acre incat ti-e si sila sa mai comanzi ceva de la bar.

Prefer sa joc intr-un loc in care lumea vine pentru biliard, nu pentru un pentatlon popice-ping-pong-biliard-fiare-piscina...

Acestea fiind spuse, drumurile mele in zona Regiei se vor opri la masa de restaurant, nicidecum la IDM la biliard.

Marse over and out.
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Atmosfera din cluburi

Postby Sheno » Sat Jan 30, 2010 5:46 pm

Astazi in Kings la ora 10.00, cand nu se juca la mai mult de 3-4 mese, nivelul zgomotului cred ca s-a situat lejer la nivelul de la lit. K.

Poate mai tarziu, dupa ora 13.00, cand deja era agitatie pe la majoritatea meselor, a crescut probabil la nivelul de la lit. J, insa omul de la receptie a fost intelegator si nu a dus volumul mai sus de atat. Eu ma declar incantat in privinta aceasta, in dupa-amiaza asta chiar am simtit ca am intrat intr-un club de biliard, nu intr-un bar.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Atmosfera din cluburi

Postby SecuCristi » Mon Feb 15, 2010 10:43 am

eram cu cristi sambata si dupa ce s-a golit clubu care continea diferite persoane care perturbau atmosfera si o gramada de draci care zburau pe acolo....am ramas cu muzica dar si aceasta era iritanta urechilor...
SecuCristi
Jucator
 
Posts: 51
Joined: Wed Dec 16, 2009 9:25 am

Previous

Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests